REGISTREERIMINE Avatud Kooli treeningutele.

20. septembril on esimene judo trenn Avatud Koolis, aadressil Karjamaa 1.

Oodatud on kõik 1.-3. klassi tüdrukud ja poisid. Kaasa sportlikud riided ja hea tuju!
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas K ja R kell 14:15-15:45.

Treener Venno Austrin

Registreeri SIIN.

Sünnipäevade korraldamine

Meil on rõõm teatada, et Spordiklubi Barra viib läbi judo teemalisi sünnipäevapidusid. Pakume kuni 3h pikkust saalirendi võimalust, millest treener viib lastega läbi tunniajase sportliku programmi. Spordiklubi ruumides on võimalik kasutada judosaali, peoruumi, kööginurka ning soovi korral ka sauna. Ruume on võimalik rentida ka ilma treenerita, kes sünnipäeva läbi viib.

Võta ühendust!

XIV Kuressaare linna lahtised judo meistrivõistlused

13. mai toimusid Saaremaal XIV Kuressaare linna lahtised judo meistrivõistlusted, kus Spordiklubi Barra poisid esinesid väga edukalt. Hooaja viimase võistluse lõpetasime väikese ringkäiguga pull Barra juurde, kelle järgi spordiklubi ka nime sai, käisime hobuseid vaatamas ja külastasime Panga panka.

Täname kõiki, kes Saaremaal käisid, oli väga tore nädalavahetus!

Judo ja Sumo I Superturniir

18.03 toimus I Judo ja Sumo Superturniir, kus osaleti nii sumos kui ka judos. Kahe võistluse peale osales turniiril kokku 23 väikest Barra judokat. Emotsionaalsemaks kujunes päeva hommikune osa, kus osaleti sumos, sest kõigi jaoks oli see esimene kord kui matil tuli hakkama saada iseseisvalt ja võistelda tuli ka täiesti võõraste laste vastu. Siinkohal täname lapsevanemaid, kes lohutasid ja julgustasid oma lapsi võistlusel, sest see ongi võistlemise juures kõige oluliseim osa, et oleks olemas hea tugi, kellega oma rõõmu/kurbust jagada. Päeva esimese poole kokkuvõtteks võib öelda, kõik lapsed kes võistlesid, olid äärmiselt tublid ning said hakkama korraliku eneseületusega.
Päeva teisel poolel võisteldi judos, mis pakkus silmailu kõigile, sest lapsed muutuvad iga võistlusega aina paremaks, ning seda oli näha nii võistlustahtes kui ka ilusates ipponites, millega matše võideti. Siinkohal tõstaks esile Sten Solovjovi oma Harai – Goshiga, mis oli uskumatult hästi sooritatud. Mul on hea meel, et oleme jõudnud sinna etappi, kus lapsed oskavad meieni tuua tõelist judo olemust, näidates kuidas maadeldakse hingega.

Sumo
II –  Koha saavutas: Evert Pihtje
III – Koha saavutasid: Margaret Välba, Jan-Kristjan Koppel, Orm Kaspar Maksimovski, Markus Laur, Jorgen Valtin, Karl-Willem Vagner, Aaron Ristlaid, Martin Tooming, Hendrik Jaska, Karl Henrik Pukka

Judo:
I – Koha saavutas: Rainis Väät
II – Koha saavutas: Oskar Toots
III –Koha saavutasid: Karl Amandus Rebane, Rian Peeter Kaarelson, Mattias Kaaber.

Aitado Meeskondlikult Turniirilt pronks

Veebruari esimesel laupäeval toimus Aitado Meeskondlik Turniir, millest võtsime osa ka meie. Kuna Barra meeskonnal olid mõned kaalud tühjad siis aitasid meid hädast välja Saarmaa Spordikooli ja Audentse Spordiklubi õpilased, et saaksime võrdsemas seisus teistele meeskondadele vastu astuda. Tulemuseks D-klassis kolmas koht.

F. Saakjani Nimeline Judoturniir!

11.12.2016 toimus rahvusvaheline judoturniir F. Saakjani mälestuseks. Kohal oli üle 200 noore judoka Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ja Armeeniast. Spordiklubi Barra sportlased saavutasid oma kehakaalu ja vanuseklassides kaks kolmandat ja kaks viiendat kohta.

III Koht
Ian Hugo Lehtorg -25 kg D-klass
Mattias Kaaber- 50 kg D-klass
V Koht
Andry Aavast -30 kg C-klass
Siim Oskar Hääl -42kg D-klass

Pärnu Lahtistelt Meistrivõistlustelt hõbe- ja pornksmedal!

15-11-2016

12. novembril toimus Pärnu Open, kus Rainis Väät saavutas U-10 vanuseklassis -30kg teise koha ja sama kaalus tuli
viiendale kohale Glen Gregory Kõiv. Loosi tahtel pidid klubikaaslased kohtuma omavahel ka poolfinaalis.
Andry Aavast saavutas U-12 vanuseklassis  -30 kg pronksmedali.

Rakvere Open tõi Spordiklubi Barrale 4 medalit.

05.11.2016 käisid Barra judokad kuuekesi Rakvere Openil ja koju toodi 4 medalit ning üks viies koht. Võistlus oli D-klassi judokatele ehk 2005-2007 aastal sündinud lastele.

II koha saavutas Mattias Kaaber -50 kg.
III koha saavutasid Rainis Väät -32 kg, Siim Oskar Hääl -42 kg ja Martin Kaaber +50 kg.
V koha saavutas Andry Aavast -32 kg.

Võistkondlikult tuli Spordiklubi Barrale IV koht.

img_1981

Andry Aavast saavutas A.Lutsari turniiril esimese koha!

14696992

16. oktoobril toimus Kristiine Judokeskuses A.Lutsari judoturniir, kus D-klassis -30 kg saavutas Andry Aavast esimese koha.
Kaalus oli viis inimest, mis tähendab seda, et kõik pidid omavahel läbi maadlema ning Andry suutis kõik 4 matši võita.