Narva Cup – 15.09.2018

15.09.2018 osalesime oma õppeaasta esimesel võistlusel Narva Cup-il. Turniir oli rahvusvaheline ja võistlusest võttis osa kokku 25 spordiklubi. Tugevasse medalikonkurentsi jõudsid järgmised Spordiklubi Barra õpilased:

I KOHT
Joonas Puuraid D-46 kg
Tõnis Domberg D+46 kg

II KOHT
Karl Arumäe C-38 kg

III KOHT
Raul Arumäe D-25 kg
Hendrik Puuraid D-46 kg
Karl Lokk D-46 kg
Henrietta Lippus GC- 44

Muutunud on Kristiine spordimaja treeningajad.

Treeningutega alustame 03.09.2018 ning esimene proovitrenn on TASUTA.

Kristiine Spordimaja – treeningud Kristiines algavad 17.SEPTEMBER

Treener Venno Austrin
Treeningud toimuvad Kristiine Spordimajas (Sõpruse pst 161) E ja K 18:00-19:00.
Ootame treeningutele 6 – 10 aastaseid poisse ja tüdrukuid.

Treeningmaksumus kuus:
2x nädalas 30€
Üheperelastele soodustus -15%

Meie tegemised aprillis :)

Aprillikuu oli Barra judokatele väga tegus ja võistlusi jätkus pea igasse nädalavahetusesse. Suurim võistlus oli Audentes Cup, kus saavutasid kolmandad kohad -U13 vanuseklassis -42kg Henrietta Lippus ja -U10 vanuseklassis Uku-Martin Teder. Osalesime ka Sumo ja Judo Superturniiril, kus paljud väikesed mudilased said oma esimese võistluskogemuse. Turniir kujunes väga edukaks ning lisaks suurele kogemusele, mis võistlus andis, jätkus medaleid Spordiklubi Barrale võistlejatele igat värvi. Kuu lõpetasime C-klassi Eesti mestrivõitlustega, kus Andry Aavast saavutas -34kg kaaluvate poiste seas seitsmenda koha.

Elva Open 20.01.2018

Uue aasta esimene võistlus oli meie judokatele Elva Open. Tegemist on rahvusvahelise turniiriga, kus osales kolme vanuseklassi peale kokku üle 300 sportlase. Võistlus toimus väga mõnusas õhkkonnas ning oli eriti põnev, kuna uue aasta tulekuga pidid paljud lapsed alustama võistlemist vanemas vanuseklassis. Võistlus oli proovikiviks ka paljudele lastele, kes tegid oma esimese judovõistluse. Turniiril oli rohkelt naeru, natuke nuttu ning treenerid said kõvasti tagasisidet, kuidas lastega vastu minna järgmistele väljakutsetele. Spordiklubi Barra judokatest tulid pronksmedaliga tagasi E-vanuseklassis Hubert Lippus ja Johan Erik Udal, ning D-vanuseklassis Rainis Väät.

REGISTREERIMINE Avatud Kooli treeningutele.

20. septembril on esimene judo trenn Avatud Koolis, aadressil Karjamaa 1.

Oodatud on kõik 1.-3. klassi tüdrukud ja poisid. Kaasa sportlikud riided ja hea tuju!
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas K ja R kell 14:15-15:45.

Treener Venno Austrin

Registreeri SIIN.

 

XIV Kuressaare linna lahtised judo meistrivõistlused

13. mai toimusid Saaremaal XIV Kuressaare linna lahtised judo meistrivõistlusted, kus Spordiklubi Barra poisid esinesid väga edukalt. Hooaja viimase võistluse lõpetasime väikese ringkäiguga pull Barra juurde, kelle järgi spordiklubi ka nime sai, käisime hobuseid vaatamas ja külastasime Panga panka.

Täname kõiki, kes Saaremaal käisid, oli väga tore nädalavahetus!

I Koha saavutasid :
Evert Pihtje -23 kg D-klass
Andry Aavast -34 kg C-klass

II Koha saavutasid :
Rainis Väät -34 kg D-klass
Oskar Toots – 38 kg C-klass
Martin Kaaber +55 kg C-klass

III koha saavutasid :
Glen Gregory Kõiv -34 kg D-klass
Rainis Väät -34 kg C- klass
Siim Oskar Hääl -46 kg C-klass

 

Judo ja Sumo I Superturniir

18.03 toimus I Judo ja Sumo Superturniir, kus osaleti nii sumos kui ka judos. Kahe võistluse peale osales turniiril kokku 23 väikest Barra judokat. Emotsionaalsemaks kujunes päeva hommikune osa, kus osaleti sumos, sest kõigi jaoks oli see esimene kord kui matil tuli hakkama saada iseseisvalt ja võistelda tuli ka täiesti võõraste laste vastu. Siinkohal täname lapsevanemaid, kes lohutasid ja julgustasid oma lapsi võistlusel, sest see ongi võistlemise juures kõige oluliseim osa, et oleks olemas hea tugi, kellega oma rõõmu/kurbust jagada. Päeva esimese poole kokkuvõtteks võib öelda, kõik lapsed kes võistlesid, olid äärmiselt tublid ning said hakkama korraliku eneseületusega.
Päeva teisel poolel võisteldi judos, mis pakkus silmailu kõigile, sest lapsed muutuvad iga võistlusega aina paremaks, ning seda oli näha nii võistlustahtes kui ka ilusates ipponites, millega matše võideti. Siinkohal tõstaks esile Sten Solovjovi oma Harai – Goshiga, mis oli uskumatult hästi sooritatud. Mul on hea meel, et oleme jõudnud sinna etappi, kus lapsed oskavad meieni tuua tõelist judo olemust, näidates kuidas maadeldakse hingega.

Sumo
II –  Koha saavutas: Evert Pihtje
III – Koha saavutasid: Margaret Välba, Jan-Kristjan Koppel, Orm Kaspar Maksimovski, Markus Laur, Jorgen Valtin, Karl-Willem Vagner, Aaron Ristlaid, Martin Tooming, Hendrik Jaska, Karl Henrik Pukka

Judo:
I – Koha saavutas: Rainis Väät
II – Koha saavutas: Oskar Toots
III –Koha saavutasid: Karl Amandus Rebane, Rian Peeter Kaarelson, Mattias Kaaber.