C-klassi ja Veteranide EMV

Nädalavahetusel toimunud C-klassi ja Veteranide Eesti meistrivõistlustel võistlesid Barrakad koduseinte vahel. Seda just põhjusel, et võistluse korraldasime meie koostöös Eesti Judoliiduga. Kokku osales turniiril 166 C-klassi sportlast ja 20 veterani.

Barrakad leidsid kiiresti hea rütmi ja näitasid terve päeva jooksul väga võimast minekut. C-klassis tuli uusi Eesti meistreid meile juurde kaks ja kahekordseks Eesti meistriks krooniti üks meie sportlane. Lisaks said meie kasvandikud 6 hõbe- ja 4 pronksmedalit. Eriti võimsalt läks kehakaaludes -62kg ja -70kg, kus võeti meie sportlaste poolt mõlemas kaalukategoorias kaksikvõit ning kehakaalus -62kg kuulus ka kolmas koht meie klubile. Veteranides sai Spordiklubi Barra endale kaks Eesti meistrit. Päeva lõpuks täitsime ka püstitatud eesmärgi, et saavutada Eesti C-klassi poiste üldarvestuses esimene koht.

Turniiri korraldus möödus suurepäraselt ja siin soovime tänada Spordiklubi Barra sportlaste vanemaid, tänu kelle toetusele sai turniir korraldatud suurejooneliselt.

TÄNAME TEID: Sportland Eesti (särgid võitjatele), Aleksei Shamonin & Kleeps24 (fotograaf ja trükk särkidele), Teet Raik & Ratestuudio (fotograaf), Siim Jõgi & Clean investment OÜ (transport), Marek Siim & DMT Insenerid, Jaanus & Kadri Puuraid, Alo Reintam, Maria Raudsepp, Liina Vahter, Margus Valdre, Sirle & Tõnu Domberg, Mati & Aire Raidma, Taavi Eigo, Aili Peel, Indrek Hopfeldt, Ralf-Markus Pertel, Kristi Palm-Anis, Timo Anis, Andreas Raid, Mait Mikkelsaar, Roman Semkiv, Teet Kaaber, Ülo Lippus, Reino Kranberg, Andrei Hristoforov, Monika Pertel, Villem Teder, Kersti Raadik, Kaidi Usin, Kaili Lepik, Kristi Hansen, Triin Sarapuu.  Täname kõiki, kes aitasid meid saali ettevalmistusega ning võistluspäeva MEESKONDA, kes aitasid tagada nõuetekohase EMV.

Lisaks soovime tänada Eesti Judoliitu selle võimaluse ja usalduse eest antud turniir korraldada. Suur tänu kohtunike tiimile ja täname ka Ragne Varblast kes tohterdas vigastatuid. Kiitus pealtvaatajatele, kes mõistsid ja järgisid piiranguid, mis kehtestatud olid.

Pildid: https://ra-testuudio.pixieset.com/judoem2020vistlused/ & https://ra-testuudio.pixieset.com/judoeestimv2020/  Fotograaf: Teet Raik

Eesti meistrid 2020:

🥇 Rainis Väät C -55kg
🥇 Joonas Puuraid C -62kg
🥇 Hendrik Puuraid C -70kg
🥇 Kätlin Bernstein veteranid +57kg
🥇 Joel Rothberg veteranid -73kg

Eesti meistrivõistluste hõbedad 2020:

🥈 Emma Karoliina Konnapere C -40kg
🥈 Emily Pertel C +52kg
🥈 Glen Gregory Kõiv C -50kg
🥈 Kaspar Raidma C -62kg
🥈 Taavi Vahter C -70kg
🥈 Tõnis Domberg C +70kg

Eesti meistrivõistluste pronks 2020:

🥉 Bruno Hristoforov C -46kg
🥉 Karl Lokk C -55kg
🥉 Ralf Oskar Siim C -62kg
🥉 Huko Pärtel Usin C +70kg

Viienda koha said:

Taaniel Raud C -34kg
Ekke Emil Konnapere C -38kg
Adrian Hansen C -55kg