KLUBI ÜLESEHITUS JA EESMÄRGID
Klubi juhid Kaisi Rothberg ja Steven Rothberg tulid 2015. aastal julgele otsusele alustada oma judoklubiga. Eesmärk oli populariseerida judot Eestis ja üles ehitada jätkusuutlik oma klubisisene püramiid.
Iga aastaga liitub klubiga uusi noori ja entusiastlike treenereid, kes kasvavad ja õpivad koos oma esimeste õpilastega. Üldiselt tulevad Barra sportlased lasteaedadest, kus Barra viib läbi treeninguid. Hetkel tegutseb Barra Tallinnas kümnes lasteaias. Lasteaedades algselt õpetatakse lastele läbi mängu põhiliselt distsipliini, et väljaspool lasteaeda saaksime lastega juba neid ja nende käitumist tundes alustada rohkem judole keskendunud treeningutega. Lasteaedadega ehitame me tugeva vundamendi, tänu millele järelkasv ei lõppe ja treenerid liiguvad enda õpilastega koos kuni soovitud eesmärgini – püramiidi tippu, milleks on meil oma sportlastega jõuda Olümpiamängudele ja seal edukalt oma riiki esindada. Kindlasti ei lõppe sellega meie tegevus, vaid algab uus ja veel edukam peatükk.

AUSTA! ARENE! ALISTA!
Klubi moto Austa! Arene! Alista! On seotud nii judo kui ka klubi enda põhimõtetega.
AUSTA! – Judo looja Jigoro Kano pidas spordiala üheks tähtsaimaks põhimõtteks just AUSTUST! REI (kummardus) on tegevus, millega iga judoka näitab austust oma vastase, treeneri, treeningkaaslaste ja kogu selle spordiala vastu, millega ta tegeleb. Ka lastele, kes tulevad meie klubisse, õpetame me esmalt austust kõige selle vastu, mis on nende ümber.
ARENE! – Lapse areng on meie jaoks tähtis ja me tahame enda poolt anda kõik võimaliku, et neil oleks olemas kõik vajalik selleks. Lastega koos areneb ka klubi ja alati on võimalik aina paremaks.
ALISTA! – Kui oleme lastega edukalt läbinud kaks esimest etappi, siis sellele järgneb alistamine, ehk võitmine nii spordis kui ka teistes elus tähtsates valdkondades.

KLUBI LOGO
Barra logoks on pull, kellelt on spordiklubi ka oma nime saanud. Kuna judo on kahevõitlusala, leidsid klubi loojad, et pulli oleks hea variant sümbolina kasutada. Tegemist on loomaga, kes elab karjas aga enda positsiooni peab ta välja võitlema iseseisvalt. Sarnane olukord  on ka judos, kus sportlane treenib grupis, peab seal trennikaaslastest lugu pidama ja vajadusel neid ka abistama, aga võistlustel peab ta vastasele vastu astuma üksi.

SOTSIAALMEEDIA
Barral on oma Facebooki ja Instagrami leht, kuhu pidevalt postitatakse klubi tegemistest.

Spordiklubi Barra 2023. aasta parimad ipponid

Spordiklubi Barra 2022. aasta parimad ipponid

Spordiklubi Barra 2021. aasta parimad ipponid

Spordiklubi Barra 2020. aasta parima ipponi valimine - žürii hääletus

Spordiklubi Barra 2020. aasta parimate sportlaste autasustamine

Spordiklubi Barra 2020. aasta parimad ipponid

Spordiklubi Barra 2019. aasta parimad ipponid

Spordiklubi Barra 2018. aasta parimad ipponid

Spordiklubi Barra teekond lühifilmina

Spordiklubi Barra tutvustus ja eesmärgid