Judo ja Sumo I Superturniir

18.03 toimus I Judo ja Sumo Superturniir, kus osaleti nii sumos kui ka judos. Kahe võistluse peale osales turniiril kokku 23 väikest Barra judokat. Emotsionaalsemaks kujunes päeva hommikune osa, kus osaleti sumos, sest kõigi jaoks oli see esimene kord kui matil tuli hakkama saada iseseisvalt ja võistelda tuli ka täiesti võõraste laste vastu. Siinkohal täname lapsevanemaid, kes lohutasid ja julgustasid oma lapsi võistlusel, sest see ongi võistlemise juures kõige oluliseim osa, et oleks olemas hea tugi, kellega oma rõõmu/kurbust jagada. Päeva esimese poole kokkuvõtteks võib öelda, kõik lapsed kes võistlesid, olid äärmiselt tublid ning said hakkama korraliku eneseületusega.
Päeva teisel poolel võisteldi judos, mis pakkus silmailu kõigile, sest lapsed muutuvad iga võistlusega aina paremaks, ning seda oli näha nii võistlustahtes kui ka ilusates ipponites, millega matše võideti. Siinkohal tõstaks esile Sten Solovjovi oma Harai – Goshiga, mis oli uskumatult hästi sooritatud. Mul on hea meel, et oleme jõudnud sinna etappi, kus lapsed oskavad meieni tuua tõelist judo olemust, näidates kuidas maadeldakse hingega.

Sumo
II –  Koha saavutas: Evert Pihtje
III – Koha saavutasid: Margaret Välba, Jan-Kristjan Koppel, Orm Kaspar Maksimovski, Markus Laur, Jorgen Valtin, Karl-Willem Vagner, Aaron Ristlaid, Martin Tooming, Hendrik Jaska, Karl Henrik Pukka

Judo:
I – Koha saavutas: Rainis Väät
II – Koha saavutas: Oskar Toots
III –Koha saavutasid: Karl Amandus Rebane, Rian Peeter Kaarelson, Mattias Kaaber.