SK Barra vanemate kool

Alanud õppeaastal on otsustanud SK Barra pakkuda oma õpilaste vanematele võimaluse osaleda tasuta vanemate koolis. Õpilaste areng on seotud suuresti koduga ning peame oluliseks, et lapsevanemad (või teised lähedased täiskasvanud) saavad võimaluse ennast täiendada nii judo valdkonnas kui ka teistel põnevatel teemadel.

Sellel õppeaastal on kavandatud kolm lühiseminari:

K, 6. novembril 2019 kell 17-18:30

  • Judost: hetkel kehtivad võistlusreeglid, kuidas lugeda loosimise tabelit. Räägib treener: Steven Rothberg
  • Suhtlemispsühholoogiast: generatsioonide eripära suhtlemisel. Räägib psühholoogiline nõustaja Tiina Naarits-Linn (www.mahena.org

K, 12. veebruaril 2020 kell 17-18:30

  • Judost: vöötasemed ja vööeksamite tegemine. Räägib treener: Tevol Tamm 
  • Suhtlemispsühholoogiast: probleemide lahendamine ja lapse toetamine selles. Räägib psühholoogiline nõustaja Tiina Naarits-Linn (www.mahena.org

K, 6. mail 2020 kell 17-18:30

  • Judost: teekond tippsporti – raskused vs eneseteostus. Räägib treener Juhan Mettis.
  • Suhtlemispsühholoogiast: temperamendist tulenev käitumine lapsel ja selle arvestamine kasvatuses. Räägib psühholoogiline nõustaja Maria-Helena Naarits (www.mahena.org)

Kõigile SK Barra lapsevanematele on klubi vanemate koolis osalemine tasuta. Huvilistele väljastpoolt, sh vanavanemad, tädid-onud, on ühe koolitusõhtu tasu 10 eurot. Kes osaleb kõigil hooaja kohtumistel saab koolitustõendi. Teretulnud on ettepanekud teemade ja koolitajate kohta järgmiseks õppeaastaks.

Vanemate kool toimub treeningsaalis (Tondi 17b), nii et riietus peaks vastama võimalusele end mõnusalt sättida mattidele. Märkmete tegemiseks on igal osalejal vaja isiklikke vahendeid, koolituste lindistamine ei ole lubatud.
Koolitusõhtud on täiskasvanutele. SK Barra vanemate kooli koostööpartner on Mahena Keskus.

Koolitustele on vajalik eelregistreerimine.
Esimesele koolituspäevale saab registreeruda siin: